Başgimpa’nın temelleri 1989 yılında Abdullah Başdurak ve oğullarının açtığı mütevazi bir bakkal dükkanı ile başladı. Başgimpa markası ile 1991 yılında Altındağ ilçesinde açtığı market, ileriki yıllarda oluşacak zincirin ilk halkasını oluşturdu. Bir aile şirketi olarak kurulan Başgimpa yatırımlarına kurulduğu günde bu güne kadar aralıksız olarak devam ettirdi.

Müşterilerin güvenini kazanmayı kendisine ilke edinen Başgimpa, Ankara’nın Altındağ ilçesi başta olmak üzere Keçiören, Pursaklar, Mamak, Yenimahalle, Çankaya, Kazan, Çubuk, Bolu ve Devrek ilçelerinde açtığı marketler ile Ankara’nın her bölgesinde hizmet vermeyi ve Türkiye geneline pek çok bölgede yer almayı kendisine hedef olarak belirledi.

Başgimpa, Bolu’da ki ilk marketini Gerede ilçesinde 2009 yılında hizmete açtı. Müşterilerin verdiği güven ve teveccüh sonucu 2011 yılında Bahçelievler şubesi ile başlayarak 2012 yılında arka arkaya açtığı dört şube ile Bolu’da ki market sayısını altıya yükseltti. Türkiye geneline hizmet kalitesini yaymayı ilke edinen Başgimpa, 2013 yılında Zonguldak ilimizin Devrek ilçesinde bir şube daha açmak suretiyle ulusal marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etti.

Gerek ürün kalitesi ve gerekse fiyat yapısı ile her zaman bulunduğu yerde en çok tercih edilen, saygın ve güvenilir bir marka olmak Başgimpa’nın vazgeçilmez ilkeleri arasında yer almaktadır. Başgimpa; istihdama olan katkısı, müşterilerine sunduğu hizmet ve çeşitlilikle perakende sektöründe önemli bir yer edinmeyi hedeflemektedir. “Bereketli Alışveriş” felsefesiyle hareket eden Başgimpa, müşterilerine en uygun çeşitleri doğru fiyatlarla sunmaktadır.

Başgimpa, müşteri memnuniyetini nasıl kaynağının çalışan personelin mutlu ve eğitimli olmasından geçer düsturundan hareketle sektörde söz sahibi olan eğitimciler tarafından personellere yönelik olarak pek çok etkinlik ve hizmet içi eğitim programları organize edilmektedir.

Online alışverişin adresi

Tüm market siparişlerin
anında kapında

Market alışverişlerinizi bilgisayardan, cepten ve tabletten verebilirsiniz. Siparişleriniz için www.basgimpa.com.tr sitesinden verebileceğiniz gibi Google Play Store ve App Store’dan indirebileceğiniz uygulamamız aracılığıyla da
verebilirsiniz.